Žaidimas

Lankininkų kova – tai sportinis komandinis žaidimas, pradėtas žaisti nuo 2011 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur oficialiai yra vadinimas „Arrow Tag“. Šis sportinis žaidimas populiarėja visame pasaulyje – Australijoje, Singapūre, Kanadoje, Europoje vyksta pastovios treniruotės, varžybos, turnyrai, kuriamos komandos. Lietuvoje žaisti lankininkų kovas pradėta 2016 m. Tinka įvairaus amžiaus žmonėms mėgstantiems aktyvią veiklą. Rekomenduojama nuo 10 m. amžiaus.

Žaidimo metu lavinamas komandinis darbas, reakcija, kordinacija, greitis, vikrumas, momentinis kritinis mąstymas.

----------------------------------------------------------------

Lankininkų Kova - unikali tuo kad ;

- neskausminga ir saugu palyginus su paintball/airsoft žaidimais,

- žaisti galima ir  lauke ir sporto salėje, tereikia  apytiksliai 20m x 20m dydžio aikštelės,

- nereikalinga jokia speciali apranga, išskyrus (žaidimo metu būtina dėvėti šalmą),

- po žaidimo nelieka jokių, šovinių, dažų ar kitokių šiukšlių,

- žaisdamas gali išvengti į tave skriejančios strėlės ir jei esi pakankamai "kietas" netgi ją sugauti ore ar numušti kardu!

----------------------------------------------------------------
Kaip žaisti?

Pats žaidimas panašus į dažasvydį, šratasvydį ir net kvadratą. Kovos metu dalyvauja iš viso 12 žaidėjų, po 6 kiekvienoje komandoje. Jų tikslas – per tam tikrą nustatytą laiką, nukauti visus priešininkus naudojant lanką ir specialias, saugias strėles. Visas kovos plotas padalintas į dvi lygias dalis, kurias jungia centrinė vidurio linija ir kurios dalyviai negali peržengti, taip pat kraštinės bei galinės linijos. Aikštelėje yra 8 kliūtys, arba dar kitaip vadinami, „bunkeriai“, už kurių galima slėptis. Kitas svarbus elementas – taikiniai. Kiekviena komanda turi du taikinius, kuriuose yra po du apskritimus. Pataikius į apskritimą ir jam iškritus, į žaidimą sugrįžta pasirinktinai vienas iš komandos narių, kuris buvo „nukautas“. Žaidimo tempas – individualus, priklausomai nuo kiekvieno žaidėjo gebėjimų.

gallery/kovos variantai
gallery/vinjete